MARSHRUTKA

Обсуждение транспорта => Другие города => Тема начата: akr от 13 Мая 2010 в 19:26:29Название: Тролейбусники Луцька розпочали страйк
Отправлено: akr от 13 Мая 2010 в 19:26:29
http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=894384

ЛУЦЬК, 13 травня. /Зіновій Жижара - УКРІНФОРМ/. Жоден з більш як півсотні тролейбусів Луцького підприємства електротранспорту сьогодні не вийшов на міські маршрути. Його колектив розпочав безстроковий страйк через кількамісячну заборгованість із зарплати, повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу.

Як розповів Луцький міський голова Богдан Шиба, ці борги тролейбусникам сталися через те, що підприємство досі не отримало з держбюджету 2,8 мільйона гривень дотаційних коштів за пільгове перевезення пасажирів.

За словами міського голови, місто через брак коштів на цей раз також не має можливості допомогти тролейбусникам, як це робило раніше. На його думку, колективу підприємсмтва електротрансопорту, як госпрозрахунковому, пора вже самому навчитися працювати прибутково.

Найбільше потерпають від страйку саме пільгові категорії пасажирів: пенсіонери, студенти. Їм доводиться їздити у міських маршрутках, ціна квитків у яких - аж дві гривні.

Начальник волинського обласного управління містобудування і житлово-комунального господарства Антон Кривицький доповів про страйк міністру з питань житлово-комунального господарства України Олександру Попову.

Міністр запевнив, що тримає на контролі виплату заборгованої зарплати волинським тролейбусникам. За його словами, в травні заплановано виділити 100 мільйонів гривень дотацій. З них 45 мільйонів підуть на погашення боргів із заробітної плати, в тому числі і луцьким тролейбусникам.