MARSHRUTKA форум о транспорте / транспортный форум 
17 Июня 2019 в 10:57:56 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?

Войти

Начало   Блоги Помощь Поиск Календарь Галерея Пользователи Войти Регистрация  
Страниц: [1]   Вниз
  Печать  
Автор Тема: КИЕВ, такси Такси Плюс  (Прочитано 8000 раз)
Kriver
Гость
« : 02 Мая 2008 в 19:10:32 »

Фиии wall
Сообщить модератору   Записан
Axel Kaa
Админ
Почётный писатель

Просмотр профиля Email
« Ответ #1 : 05 Мая 2008 в 12:57:49 »

А обосновать ? ну хоть вкратце ..... acute
Эксперт
Гость
« Ответ #2 : 21 Июня 2008 в 17:21:00 »

Такси отвратительное! Заказать машину проблема: пока запишут адрес и поймут что тебе нужно ехать, если поднимут трубку, твой поезд давно ту-ту!!!!!!!!
Эксперт
Гость
« Ответ #3 : 21 Июня 2008 в 17:23:29 »

nono nono nono nono nono nono nono nono nono nono nono nono nono nono nono nono nono nono nono nono nono nono nono nono nono nono nono nono nono nono
tyler
Гость
« Ответ #4 : 14 Августа 2008 в 16:07:08 »

Taxi Plus (Taxi-B-PLUS) -- жлобська контора, яка розводить клієнтів на бабки, змушуючи клієнта обманним шляхом заплатити за послуги, які він не замовляв і без яких міг цілком обійтися.

А історія, яка це підтверджує, наступна.

Сьогодні, 14 серпня 2008 року, в мене виникла необхідність скористатися послугами таксі для перевезення багажу з залізничного вокзалу Києва додому. Я зателефонував у Taxi Plus за номером 8-044-332-332-3. Диспетчер назвала вартість послуги — 28 гривень. Про жодні додаткові платежі вона не казала.

Після більш ніж 10 хвилин чекання на страшній спеці (при обіцяних диспетчером 4) приїхав чорний Chevrolet з держномером 5717 (букви я не запам’ятав). На моє запитання, чому так довго, водій відповів, що йому сказали, де ми стоїмо, лише хвилину тому. У нас було 5 речей. Три з них водій поклав у багажник, а дві сказав узяти в салон, хоча їх теж можна було розмістити у багажнику.

Коли ми нарешті приїхали додому, водій почав вимагати з нас 45 гривень. На моє питання, чому раптом, він помахав якимось незрозумілим папірцем, з якого випливало, що ми маємо ще заплатити додатково 15 гривень за те, що речі перевозилися у салоні. Я дав йому 45 гривень і попросив дві гривні здачі. На що водій заявив, що це за простій машини. Про який простій йдеться, я не зрозумів, оскільки, як я вже сказав, ми чекали на машину більш ніж 10 хвилин.

Я перетелефонував диспетчеру з питанням, чому з мене взяли додаткові 17 гривень. Вона відповіла, що водій ще мало з мене взяв, і треба було взяти на 5 гривень більше, і взагалі, я мав би знати, що за речі у салоні стягується додаткова плата, бо це вже "універсал" (?), і треба було класти речі у багажник.

Так що категорично не раджу користуватися послугами цього перевізника.
Андрей.
Читатель
*

Просмотр профиля Email
« Ответ #5 : 05 Марта 2009 в 17:45:21 »

Попробуйте качество РАНДЕВУ такси 255 16 16. 233 233 9. 233 70 70.Вас ослуживает 6 компаний такси.+ такси эконом 581 14 14. 502 33 30
Страниц: [1]   Вверх
  Печать  

Перейти в: