MARSHRUTKA

Новости => Общие новости => Тема начата: Алекс1 от 07 Октября 2010 в 21:17:12Название: Трудовий колектив КП «Київпастранс» подякував Олександру Попову
Отправлено: Алекс1 от 07 Октября 2010 в 21:17:12
Трудовий колектив КП «Київпастранс» подякував Олександру Попову за ліквідацію боргу із заробітної плати


Трудовий колектив комунального підприємства «Київпастранс» подякував першому заступнику голови КМДА Олександру Попову за сприяння у погашені боргів із заробітної плати.

«Протягом всього 2009 року та у першому півріччі 2010 року у трудовому колективі КП «Київпастранс» складалась в край складна ситуація з термінами виплати заробітної плати. Після допомоги, яку надала Київська міська адміністрація в липні-серпні поточного року, що дозволило скоротити строк заборгованості з виплати заробітної плати з двох і більше місяців до одного, у працівників підприємства з’явилася надія», – про це йдеться у листі першому заступнику голови КМДА від представників профспілкових організацій КП «Київпастранс».

Працівники комунального підприємства подякували Олександру Попову за те, що протягом вересня вдалося вирішити найболючіше питання – питання виплати заробітної плати працівникам підприємства у терміни, передбачені як законодавством, так і колективним договором.

«У колективі КП «Київпастранс» з’явилась надія, що внесок у перевезення мешканців та гостей столиці міським громадським транспортом, як однієї з найбільш значимих соціальних послуг, отримав відповідну оцінку керівництвом міста. Ми розуміємо, що кошти, які виділені для нашого підприємства, було знайти не просто і, в свою чергу, будемо прагнути зробити усе можливе для підвищення рівня транспортного обслуговування, як складової комфорту проживання у місті Києві. Сподіваємось, що подальша підтримка Київської міської державної адміністрації дасть можливість підняти частково втрачений престиж професії робітника громадського транспорту», – зауважили у своєму звернені транспортники.

Нагадаємо, що станом на 1 жовтня 2010 року на комунальних підприємствах Києва ліквідовано борги із виплати заробітної плати.


Название: интересно
Отправлено: NXJim от 17 Января 2012 в 01:42:40
Интересно . (http://www.google.ru/213657)