MARSHRUTKA

Обсуждение транспорта => Львов => Тема начата: vbhjckfd от 14 Февраля 2013 в 12:51:08Название: Громадські слухання щодо якості перевезень
Отправлено: vbhjckfd от 14 Февраля 2013 в 12:51:08
У Львові в кінці лютого або на початку березня відбудуться громадські слухання стосовно тарифів на громадський транспорт і розвитку громадського транспорту в цілому, а також для прес-конфереції яка буде перед слуханнями. Ідея зародилася коли з'явилася інформація про чергові підняття тарифів у маршрутках.

Про самі слухання:
Найважливіше - це донести інформацію про неможливість підняття тарифів просто так, бо перевізникам так хочеться. Мають бути видимі зміни, які мають відбутися наперед, і вже потім підняття тарифів якщо є за що.
Основні ідеї які поки є:
1 - усунути водіїв від 'каси', роль водія повинна бути виключно у керуванні транспортним засобом. Навіть якщо електронний квиток відразу ввести неможливо, паперові квитки повинні бути обов'язково. І продаватися вони повинні у кіосках, як трамвайні чи тролейбусні (те що трамвайно-тролейбусні квитки продаються зараз у водіїв - теж є неправильним)
Так само і повинен бути контроль, те що зараз шофер є і водієм і касиром і контролером - неприпустимо.

2 - Електронний квиток як обов'язковий атрибут сучасного міста, і користь яка від цього буде: абонементи (аналог місячних карточок у трамваях), безплатні пересадки, і тд.

3 - Естетична складова (уніформа водіїв, єдиний шаблон для табличок на автобусах, салон чистий від реклами, оголошень, календариків, іконок, прапорців).

4 - Продовження транспортної реформи (переповнені автобуси не від недостатньої кількості маршрутів - а від недостатньої кількості самих автобусів).

5 - Оті жовті консервні банки в принципі не можуть мати якесь підвищення тарифів, низькопідлогові великі автобуси повинні бути обов'язково. Плюси від цього -
Безпека пасажирів, комфорт перевезення, зменшення завантаженості доріг. Про останнє добре візуалізує ось ця картинка - МАN довжиною 20м вміщує пасажирів як 4-5 10 метрових Еталонів.

(http://imageshack.us/a/img823/6074/marshrutki13.jpg)

Онлайн форма для збору "підписів" http://bit.ly/Y98QbX (http://bit.ly/Y98QbX)

Маємо повну підтримку від Міської адміністрації. Більше інформації тут (http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1590984)