MARSHRUTKA форум о транспорте / транспортный форум 
29 Мая 2020 в 02:29:43 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?

Войти
 
   Начало   Блоги Помощь Поиск Календарь Галерея Пользователи Войти Регистрация  
Страниц: [1]   Вниз
  Печать  
Автор Тема: КП «Київський метрополітен»  (Прочитано 4401 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
Алекс1
Модератор
Балабол
*****

Карма: 0
Offline Offline

Пол: Мужской
Сообщений: 543


Карл Густав Эмиль Маннергейм 1867- 1951


Просмотр профиля Email
« : 03 Декабря 2010 в 10:29:58 »

Про готовність станцій до здачі в експлуатацію повідомили в КП «Київський метрополітен»


Відкриття нових станцій Куренівсько-Червоноармійської лінії метрополітену відбудеться, як і планувалося раніше, 15 грудня.

Про готовність станцій до здачі в експлуатацію повідомили в КП «Київський метрополітен».

За інформацією комунального підприємства, зараз на дільниці лінії метрополітену завершуються монтажні та інші опоряджувальні роботи.

Нагадаємо, спорудження об’єкту виконувалося в щільній міській забудові, де пролягає велика кількість інженерних комунікацій, в надзвичайно складних інженерно-геологічних та гідрогеологічних умовах залягання ґрунтів.

Разом з тим, при будівництві дільниці Куренівсько-Червоноармійської лінії фахівцями ВАТ «Київметробуд» використовувались передові методи будівництва, нове обладнання та механізми.

Зокрема, проходка перегінних тунелів здійснювалась тунелепрохідницьким комплексом з ґрунто-привантаженням забою. Цей комплекс дав змогу виконати роботи з мінімальними деформаціями земельної поверхні. Також були задіяні два тунелепрохідницьких комплекси з пневмо-привантаженням забою.

Крім цього, для спорудження дільниці в таких складних умовах застосовувалися спеціальні методи стабілізації ґрунтового масиву – хімзакріплення, водозниження та огородження котлованів за допомогою струменевої цементації ґрунтів.

В перегінних тунелях, які розташовані на відстані менше ніж 40 м від житлової забудови, для зменшення впливу шуму і вібрації від руху поїздів метрополітену улаштовано лежневу конструкцію колій.

На частині перегінного тунелю від станції «Голосіївська» до станції «Васильківська» виконано експериментальну віброзахисну конструкцію верхньої будови колії на рейкових блочних опорах. Головною ознакою влаштованої експериментальної конструкції, яка складається із різних варіантів збірних блочних опор з ізоляцією із поліуретанової смоли, є досягнення ефективної віброізоляції та зменшення шумів. При досягненні очікуваних позитивних результатів за показниками шуму і вібрацій, вказана конструкція буде застосована на перспективних лініях метрополітену, що зробить ще комфортнішим перевезення пасажирів.

Станційні комплекси споруджувались відкритим способом. Для гідроізоляції залізобетонних та бетонних конструкцій цих станцій застосовувались матеріали з нової модифікованої латексом бітумної емульсії.

Характеристики станцій.

Станція «Деміївська» – колонного типу, розташована по Голосіївському проспекту, має один вестибюль з виходами до Національної бібліотеки ім. Вернадського з одного боку проспекту і до школи №36 – з іншого. З протилежного боку вестибюлю передбачено евакуаційний вихід, що веде безпосередньо на поверхню через критий павільйон. Вестибюль з’єднується з пасажирською платформою станції за допомогою чотирьох стрічок ескалаторів. Всі виходи з пішохідних переходів накриваються павільйонами. Для людей з обмеженими фізичними можливостями передбачені пандуси.

Станція «Голосіївська» розташована на Голосіївській площі та вулиці Васильківській. Об’єкт знаходиться в зоні підвищеного рівня ґрунтової води, який вплинув на вибір конструктивної схеми станції – колонного типу з мінімально можливою висотою платформної дільниці. Вестибюль один, з виходами на Голосіївську площу і переходами через Голосіївський проспект та вул. Васильківську. З протилежного кінця платформи на поверхню є евакуаційний вихід, критий павільйон. Вестибюль з’єднується з пасажирською платформою станції за допомогою сходів. Всі виходи з пішохідних переходів накриваються павільйонами. Для людей з обмеженими фізичними можливостями передбачені пандуси та ліфти.

Станція «Васильківська» – кінцева станція І черги будівництва, розташована вздовж вул. Васильківської із східного боку Амурської площі. Станція односклепінна, має два вестибюлі, зв’язані з платформою, сходами та ліфтами для людей з обмеженими фізичними можливостями.

За станційним комплексом «Васильківська» для оберту поїздів на головних коліях розташовані тупики з двохстрілочним з’їздом і службовою платформою.

Для оздоблення станційних комплексів застосовувались довговічні матеріали: граніт, мармур та керамічна плитка.

Крім того, необхідно відзначити, що при спорудженні дільниці метрополітену від станції «Либідська» до станції «Васильківська» було виконано великий обсяг робіт по перекладці інженерних мереж, які потрапили в зону будівництва (газопровід, водопровід, каналізація, тепломережі, дощова та телефонна каналізації, телефонні кабелі).

Для комплектування пускової дільниці придбано і змонтовано 44,4 тис. одиниць різноманітного обладнання та 1 тис. 575 км кабельно-провідникових виробів різного призначення.

На станції «Деміївська» встановлені ескалатори вітчизняного виробництва – Кременчуцького концерну «Вагонзавод». Українські ескалатори мають ряд переваг над російськими аналогами.

З метою реалізації соціальної програми «Безбар’єрне середовище», для пасажирів з обмеженими фізичними можливостями встановлені 9 спеціальних ліфтів виробництва «Отіс», 3 спеціальних підйомника виробництва ДАКХ «Артем», звукові інформатори напрямків руху, рельєфні обмежувачі на платформах станцій.

Показово, що на пусковій дільниці лінії застосована мікропроцесорна система автоматизованого керування рухом поїздів метрополітену замість громіздкої релейно-контактної апаратури. Це передбачає підвищення надійності роботи метрополітену і значно знизить експлуатаційні витрати, поліпшить умови роботи обслуговуючого персоналу станції.

Як додали у ВАТ «Київметробуд», наразі успішно завершується будівництво пішохідного переходу через проспект 40-річчя Жовтня.
Сообщить модератору   Записан

Мы рождены чтоб сказку сделать былью...
Страниц: [1]   Вверх
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
Valid XHTML 1.0! Valid CSS!